تبلیغات
بیست وب - نرم افزار کنترل انواع دستگاهها برای اندروید+دانلود
بیشتر ابزارهایی که امروزه دور اطراف ما را پر کردن می‌شود از راه دور هم کنترل کرد، تمامی این ابزارها از تلویزیون گرفته تا سیستم تهویه هوا و یا پروژکتور دارای یک کنترل مخصوص به خود هستند که نکته مشترک همه این دستگاه‌ها استفاده از اینفرارد یا اشعه فروسرخ هست. اکثر تلفن‌های هوشمند امروزی هم مجهز به اینفرارد هستند، خب حالا که تلفن‌های همراهمان اینفرارد دارند پس می‌توانند کنترلی برای ابزارهای دور اطرافمان باشند، اما چطوری؟
راه حل استفاده از نرم افزار Smart IR Remote - Universal IR می‌باشد. این نرم افزار تقریبا از همه دستگاه‌ها یعنی نه فقط تلویزیون بلکه سیستم تهویه هوا و یا پروژکتور را هم می‌شناسد. شما با یک جستجوی کوتاه و ساده در داخل این نرم افزار می‌توانید به راحتی مدل دستگاه خود را پیدا کنید تا گوشی هوشمندتان را تبدیل به کنترل هوشمند ابزارهای دوره اطرافتان کنید. حالا اگر دوست دارید بدانید گوشی هوشمند شما به درگاه اینفرارد مجهز هست یا نه، اینجا کلیک و لیست گوشی‌های مجهز به درگاه اینفرارد را ببینید.

 • تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید

• دانلود و مشخصات فایل


 • حجم: 9.85 مگابایت
 • نسخه: 2.0.4
 • اجرا در: اندروید 4.2 و بالاتر
طبقه بندی: نرم افزار آندروید، 
برچسب ها: تبدیل تلفن همراه به کنترل، نرم افزار کنترل تلویزیون، Smart IR Remote، نرم افزار Smart IR Remote، دانلود Smart IR Remote، تغییر کانال تلویزون با گوشی، دانلود نرم افزار اندروید،
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ